Військовий експерт розповів про новий план окупантів на Донбасі

Військовий експерт розповів про новий план окупантів на Донбасі

Російські окупанти / фото: 24 канал

Олег Жданов, військовий експерт України, розповів про те, що після встановлення контролю над Лисичанськом у Луганській області окупанти тепер будуть повністю зосереджені на Бахмуті, який знаходиться у Донецькій області. Така заява фахівцем була зроблена 5 червня.

Про це повідомляє «1+1».

«Лисичанськ захоплений російськими військами і тому тепер вони почнуть рухатися до Донецької області. Найактивнішими бойові дії, найімовірніше, будуть у місті Бахмут. Його окупанти посилено атакуватимуть. Також під ударом може опинитися Слов’янськ. Вважаю, що армія РФ спробує з’єднати між собою лінію Бахмут-Слов’янськ. У такому разі може виникнути серйозна загроза оточення ЗСУ. Саме такими є їхні наміри», – каже Жданов.

Експерт наголосив, що окупантам також чимало зусиль потрібно для того, щоб і надалі контролювати Херсонську область та деякі інші окуповані території України. Саме тому вони збираються створити якісь «правоохоронні органи», для цього зараз РФ формує зведені загони.

«На окупованих територіях Російська Федерація почала формувати спеціальні зведені загони Спеціального центру швидкого реагування та Мобільного спеціального призначення і Росгвардії. Крім того, частина з них прямує на Донбас», – зазначає військовий експерт.

Варто звернути увагу на те, що на сьогоднішній день у Херсонській області було сформовано 12 комендатур Росгвардії. Вони потрібні для того, щоб брати участь у контролі територій та виступатимуть як своєрідні правоохоронні органи. При цьому до загонів переважно набираються добровольці.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.