Відеодіагностика каналізаційних труб в Києві

Відеодіагностика каналізаційних труб в Києві

Встановити причину затору каналізації та обрати надійний спосіб її ремонту можна завдяки відеодіагностиці. Метод абсолютно безпечний для людей та трубопроводів. Швидка та ефективна відеодіагностика каналізації в Києві можлива завдяки компанії  “АСК”. Спеціалісти швидко приїдуть на виклик та виконають роботу на “відмінно”.

Устаткування, яке використовує “АСК” підходить для дослідження труб різних діаметрів: від 50 до 2000 мм. Проводити роботи можна на трубах протяжністю до 400 м. Відеокамера обертається на 360 градусів навколо своєї осі, а LED-підсвітка гарантує гарну видимість. 

Роботи проводить оператор — це людина яка має навички роботи з обладнанням, знає, що за чим виконувати поетапно. За необхідності йому можуть допомагати й інші фахівці. Усе залежить від складності ситуації. Відеозапис зберігається на SD карті, тому доступний для переглядів і більш детального обстеження: стоп-кадр, збільшити картину, сповільнити відео — все це стає можливим. Тому точність дослідження приближена до 100%. 

Відеодіагностика необхідна для:

  • для виявлення заторів;
  • для дослідження заторів (розміри відкладень);

Проводити відеодіагностику каналізаційних труб рекомендовано при аварійних ремонтах. Саме коли діяти потрібно швидко, щоб не допустити поширення наслідків аварії, ускладнень після неї. Також такі роботи необхідні при перевірці якості  та профілактичному огляді систем каналізації на промислових об’єктах, у багатоповерхівках та приватних будинках. 

При дослідженні заторів працівники можуть визначити з чого складаються відкладення. А це допоможе обрати кращий спосіб прочищення чи промивки. 

Відеоінспекція має багато переваг. Проводиться швидко, у реальному часі видно, що коїться в очисних системах та трубопроводі. Тож окрім пошуку заторів можна також оцінити стан каналізаційних труб, передчасно виявити пошкодження. 

Фахівці «АСК» проводять відеодіагностики каналізації в Києві та Київській області не тільки при видаленні пробок. Камера дозволяє визначити місце знаходження і характер пошкоджень, а також виявити незаконні врізки.

Компанія надає послуги у різних районах Києва: Дарницький та Деснянський, Дніпровський та Печерський, а також у багатьох інших. Дізнатись більше про послуги можна на безкоштовній консультації у режимі телефонної розмови. 

При аваріях компанія гарантує миттєвий виїзд на вказану адресу!

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.