Від мобілізації в РФ втекло більше людей, ніж було задіяно у війні 24 лютого

Від мобілізації в РФ втекло більше людей, ніж було задіяно у війні 24 лютого

Росіяни тікають від мобілізації / фото: Delfi

З моменту оголошення мобілізації в Росії з країни виїхало більше людей, ніж було задіяно у російських військах під час повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого.

Про це повідомляє Ministry of Defence.

З моменту оголошення «часткової мобілізації», росіяни, які бажають уникнути призову на військову службу, масово залишають країну. Громадяни РФ, які можуть потрапити під мобілізацію, тікають із країни до сусідніх держав. На кордоні з Грузією, Фінляндією, Казахстаном та іншими країнами за тиждень утворилися кілометрові затори.

Точна кількість людей, які залишили територію Російської Федерації за останні 7 днів, невідома. Однак, за словами розвідки Великобританії, їх чисельність, швидше за все, вже перевищила угруповання російських військ, яке вторглося на територію України наприкінці лютого.

При цьому в огляді британської розвідки зазначається, що спостерігається досить швидкий та масштабний «відтік мізків». Більшість втікачів – освічені та заможні громадяни РФ.

Враховуючи даний фактор, а також те, що щонайменше 300 тисяч працездатних чоловіків потрапить під мобілізацію, можна говорити про те, що це швидше за все серйозно вплине на економічну ситуацію в країні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.