Вхідні двері – на що звернути увагу при виборі, та які краще купити

Вхідні двері – на що звернути увагу при виборі, та які краще купити

Вхідні двері – це захист від зломів, холодів і шумів. Сучасні рішення дозволяють створювати моделі не тільки функціональні, але і стильні, естетичні. При виборі та купівлі дверей, варто розуміти, що хороші не можуть коштувати дешево. В Інтернеті багато відео, як дешеві моделі протикають викруткою і вибивають ногами. 

Вибрати стильні і якісні вхідні двері можна на сайті https://holz.ua/ua/dveri/vhodnye/, різноманіття вражає! Тут представлений величезний асортимент сучасних виробів, що прослужать довгі роки.

Класифікація вхідних дверей

В цілому всі дверні вироби можна класифікувати за кількома характеристиками:

 1. Матеріали: Металеві, дерев’яні, скляні, комбіновані.
 2. Конструкція: одностулкові, двостулкові, розпашні, розсувні.
 3. Рівень безпеки: стандартні, антивандальні, протипожежні, броньовані.
 4. Термоізоляційні властивості: посилені, теплоізолюючі, звукоізолюючі.
 5. Дизайн: з вічком, фільончасті, гладкі, зі склом тощо.
 6. Тип замку: механічний, електромагнітний, кодовий і т. д.
 7. Клас міцності: 1-4 класи, що визначаються стандартами.

На даний час існує безліч різних видів вхідних дверей. Кожен різновид має свої переваги й недоліки. Наприклад, металеві відмінно захищають від проникнення в будинок, проте вони мають гіршу звукову та теплоізоляцію, ніж інші види. Дерев’яні моделі, навпаки, мають високу звуко-, теплоізоляцією, та й виглядають дуже елегантно, але схильні до стирання та вразливі до погодних умов.

Якими повинні бути надійні вхідні двері

Звичайно, хочеться, щоб в реальності дверне полотно було реально надійним і захищало від проникнення. Тож на що звернути увагу при покупці: 

 1. Бажано, щоб були виготовлені з міцного та надійного матеріалу, такого як сталь або алюміній. Чудово, якщо полотно була укріплене металевими елементами або має вбудовану металеву сітку.
 2. Надавайте перевагу моделям з двома замками, як мінімум. Кращий варіант – це багатоточкові замки.
 3. Петлі також мають бути міцними та стійкими до злому. Бажано, щоб вони були закріплені на токарних площинах і мали захист від зрізання.
 4. Двері мають бути посиленими по периметру і мати товсту конструкцію. Це допоможе уникнути небажаного проникнення в оселю.
 5. Стійкість до вогню. Якщо можливо, то краще обрати полотно з високим рівнем стійкості до вогню. Це дасть додатковий захист мешканцям у разі пожежі.

Якщо у вас старі двері, які вже зносилися або втратили свій первісний вигляд, то їх слід замінити на нові. Вони матимуть кращі характеристики, ніж старі, забезпечуватимуть якісну звуко- й теплоізоляцію, а також забезпечать надійний захист від злодіїв. 

В цілому, вхідні двері – це не просто елемент безпеки в будинку, але й один з ключових елементів, що задають загальну концепцію будинку або квартири. Не слід економити на покупці нових полотен, оскільки вони виконують дуже важливу функцію у Вашому житті та можуть допомогти створити гармонійний, затишний інтер’єр.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.