Вчений з’ясував, чому інопланетяни не виходять з нами на контакт

Вчений з’ясував, чому інопланетяни не виходять з нами на контакт

Інопланетяни / фото: pixabay.com

Питання про існування інопланетних цивілізацій досі залишається без відповіді. У чомусь воно нагадує питання про існування Бога: хтось вірить, хтось ні. Припустимо, що інопланетні цивілізації існують, тоді чому вони не виходять на контакт з людьми? Хто і що в цьому винні? У нашій Галактиці 400 млрд зірок, навколо них обертаються планети, вважати їх мертвими безпідставно.

Про це повідомляє Live Science.

Амрі Вандель — астрофізик з Єврейського університету в Ізраїлі опублікував наукову роботу на цю тему. Вчений припускає, що проблема в самих людях. Річ у тому, що ми просто не цікаві для інопланетян.

Астрофізик припустив, що інопланетяни вважають нас не розумною расою і контакт з нами для них абсолютно марний. Така відповідь на парадокс Фермі сподобається не всім землянам. Річ у тому, що в останні роки представників позаземних цивілізацій наділяють надсилами і надрозумом, при цьому людей вважають абсолютно дурними та марними.

Також є й інші теорії, які пояснюють небажання інопланетян “дружити” з людиною:

  • Інопланетні істоти прилітали на Землю колись дуже давно: будували піраміди, допомагали людству вижити, тепер для них наша планета просто не цікава.
  • Інопланетні істоти насправді примітивні, і не досягли того рівня розвитку, що і людина.
  • Всі загинули через катастрофу і залишилися тільки земляни.
  • Долетіти до Землі дуже важко, оскільки відстань обчислюється тисячоліттями.

Вандель впевнений, що інопланетяни існують і це розвинені розумні види, які перевершують людину по фізичній силі та за інтелектом. Також він наполягає на тому, що вони ігнорують наші сигнали. Щобільше, у своїй науковій роботі астрофізик стверджує, що в нашій галактиці є ці цивілізації, але їх небагато.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.