Вчений вважає, що розкрив таємницю снігової людини

Вчений вважає, що розкрив таємницю снігової людини

Таємниця снігової людини / фото: Pen News

Всі чули про снігову людину. Існує багато легенд, міфів і таємниць про неї. Кажуть, що справжній єті живе в Гімалайському хребті, що в Азії. Доказів, що це правда немає, але ніхто і не спростовує цю історію, крім Мадху Чорті. Його дослідження може поставити остаточну крапку в питанні про існування таємничої істоти.

Про це повідомляє LADBible.

Мадху Чорті переконаний, що снігова людина — це бурий ведмідь. Дослідник з Непальського Національного фонду охорони природи багато разів чув історії про істоту від місцевих жителів. Хтось каже, що особисто зустрічався з єті. Він сидів, як справжня людина, шукав бабаків. Мадху навіть показували волосся і сліди ніг снігової людини.

Вчений не впевнений у правдивості цієї інформації. Він каже, що, якщо вірити фізіологічним описам істоти, того як вона стоїть, сидить, ходить і поводиться в дикій природі, дуже нагадує йому бурих ведмедів.

У верхів’ях Мустанга можна знайти сліди розкопок гімалайських бабаків, місцеві жителі також вважають, що це сліди снігової людини. Їх можна побачити влітку, коли звірята виходять зі сплячки та ведуть активний спосіб життя.

Якраз вони є улюбленою їжею кудлатого хижака. У Непалі існує невелика популяція тибетських бурих ведмедів. Сліди лап і сліди розкопок вказують саме на них. Також доктор спостерігав за поведінкою хижаків в дикій природі й після цього переконався в тому, що снігової людини не існує. Перші спостереження за ведмедями він почав у 2007 році й продовжував їх протягом 6 років. Чоловік ставив фотопастки, а потім дивився, що вони відзняли. Таким чином він представив перші зображення тибетського бурого ведмедя, але жодного єті не було знято.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.