Вчені заявили, що Нібіру може знищити життя на Землі

Вчені заявили, що Нібіру може знищити життя на Землі

Нібіру / фото: Forbes

Йдеться про вигадану планету Нібіру. Вчені кажуть, що якщо вона насправді існує, то нашій землі не пощастить. Йдеться не про природні катаклізми, а про вимирання всього живого.

Про це повідомляє Forbes.

Кілька десятиліть тому з’явилася гіпотеза про те, що в Сонячній системі може в будь-який момент з’явиться планета-ізгой Нібіру. Її вплив на Землю може виявитися згубним.

Нове дослідження, які провели вчені на чолі зі Стівеном Кейном з Каліфорнійського університету в Ріверсайді, показало, що буде, якщо в Сонячній системі з’явиться нова планета Нібіру.

Кейн і колеги створили комп’ютерну модель, в якій в Сонячну систему залітає планета-ізгой. Вони розташували її між Марсом і Юпітером, щоб зрозуміти, що буде з Землею.

Якщо це станеться, то спершу постраждає Юпітер. Він зійде зі своєї орбіти. А це смертельно небезпечно для Землі. Газовий гігант в 318 разів більше нашої планети.

Як тільки він зійде зі своєї орбіти, дестабілізується вся Сонячна система, а Меркурій, Венера і Земля будуть просто викинуті за межі Сонячної системи. Відповідно, якщо вони опиняться за межами свого середовища, то теж перетворяться в таких же ізгоїв, як і Нібіру.

Полетівши далеко від Сонця, Земля охолоне і перетворитися на холодну, крижану кулю без будь-яких ознак життя. З іншого боку, ми бачимо, що відстань між Марсом і Юпітером досить велика. І якщо припустити, що планета-ізгой буде невеликих розмірів, то вона може зайняти своє місце між ними, тоді загибелі Землі теоретично можна буде уникнути. Але може бути й такий варіант, що зміниться орбіта Землі, тоді умови для життя на ній стануть більш суворими.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.