Вчені зафіксували тисячі сигналів з космосу

Вчені зафіксували тисячі сигналів з космосу

Сигнали з космосу / фото: pixabay.com

Вчені виявили тисячі сигналів з космосу за допомогою штучного інтелекту, але лише деякі з них могли бути надіслані інопланетянами. Штучний інтелект, створений вченими, зміг ідентифікувати понад 20 000 різних сигналів, які прийшли на Землю з космосу, і 8 з цих сигналів можуть бути пов’язані з позаземними цивілізаціями.

Про це повідомляють Новини Планети із посиланням на ScienceAlert.

Сьогодні штучний інтелект є важливою частиною наукових досліджень. Він передбачає пошук позаземних цивілізацій, а точніше, сигналів від потенційного позаземного розуму.

Хоча, за словами вченого Денні Прайса з Університету Кертін, покладатися виключно на штучний інтелект у пошуку інопланетян ще рано, оскільки штучний інтелект не навчений мислити, а отже, діє за заданим алгоритмом.

Однак останні досягнення показують, що штучний інтелект все ще може допомогти в полюванні на потенційних прибульців. Але в пошуках техносигнатур вчені стикаються з тим фактом, що сигнали, які вловлюють радіотелескопи, насправді є радіоперешкодами і походять із Землі.

Тому штучний інтелект допомагає зрозуміти їх класифікацію. Новий II зміг обрати понад 20 000 цікавих сигналів з космосу, вісім із яких можуть бути інопланетними техносигнатурами.

За словами вчених, якби вони змогли виявити сигнал з космосу, який міг бути інопланетним, це було б одним із найбільших відкриттів у науці.

Ще вчені пояснюють відсутність сигналів від позаземних цивілізацій тим, що поки не настав слушний момент,  вважають, що спілкування між землянами та інопланетянами можливе тоді, коли наші планети проходять на тлі своїх зірок.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.