Вчені з’ясували скільки кроків в день повинна робити людина

Вчені з’ясували скільки кроків в день повинна робити людина

Ходьба / фото: pixabay.com

Ходьба – доступна фізична активність. Вона необхідна людині для підтримки міцного здоров’я. Останні роки було дуже популярним припущення, що необхідно робити щодня мінімум 10 тисяч кроків, проте вчені кажуть, що це не так насправді.

Про це повідомляє Metro.

Фізична активність такого плану необхідна для того, щоб серце якісно прокачувало кров в організмі. Під час ходьби кровотік працює максимально, насичуючи клітини організму киснем. 

І, якщо ви, як і мільйони людей, намагалися щодня проходити 10 тисяч кроків, але не виходило досягти мети, не впадайте у відчай. Насправді можна крокувати набагато менше.

Вчені з Кіотського університету спробували дізнатися точну кількість кроків, яку повинна робити кожна людина щодня. Виявилося, що 10 тисяч число значно перебільшене. Дослідники з’ясували що 8000 цілком достатньо. Тільки такий показник є мінімальним. Для того, щоб підтримувати здоров’я в нормі, можна здійснювати прогулянки на дистанції 4-5 км всього кілька разів на тиждень.

До такого результату вони прийшли після того, як вимірювали життєві показники людей, що проходили від 8 і більше тисяч кроків щодня. 

Виявилося, неважливо яку дистанцію ви проходите, адже стан серцево-судинної системи після піших прогулянок на різні відстані буде абсолютно однаковим у всіх. 

Дослідження показало, що ті, хто робив по 8000 кроків всього кілька разів на тиждень, були на 15% менше схильні до ризику раптової смерті. Такий же показник був і у тих, хто проходив подібні дистанції щодня.

Доктор Косуке Іноуе каже, що безумовно, ходьба необхідна для нашого здоров’я. Однак не варто себе нею знемагати! Навіть пару піших прогулянок в тиждень зміцнюють наше серце та організм. Додатково до ходьби вчені рекомендують урізноманітнити фізичну активність їздою на велосипеді, легкими тренуваннями та ранковою гімнастикою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.