Вчені з’ясували, де колись на Землі був рай

Вчені з’ясували, де колись на Землі був рай

Рай / фото: pixabay.com

Едем або райський сад — це найкраще місце на Землі у християн та юдеїв. Ідеальний, красивий, світлий, без негативу, — так рай можна описати, якщо вивчити біблійні Писання. Нещодавно вчені захотіли з’ясувати, який куточок на земній кулі міг бути раєм.

Про це повідомляє IFLScience.

Якщо відштовхуватися від інформації, яка є в Біблії, то можна встановити реальне географічне положення раю на Землі. Відомо, що з Едему виходила річка і розділялася на чотири. Йдеться про такі водні ресурси, як Фісон, Гіхон (Геон), Хіддекель (Тигр) і Євфрат.

Райський сад знаходився на місці, де ці річки зливаються разом. Тигр і Євфрат починаються в Туреччині, перетинають такі країни, як Сирію та Ірак і впадають в Перську затоку. А де ж були Фісон і Гіхон? І що це за річки? Протягом століть дослідники припускали, що мова йде про Ганг і Ніл. Були припущення, що у Святому Письмі вказували Дунай. Але тоді, якщо подивитися на карту, буде дуже багато неточностей і знайти місце дуже складно.

Вивчивши вміст Книги Книг, а також карту, одні вчені припустили, що Едемський сад міг бути на місцевості Іраку та Ірану. Ця гіпотеза не отримала підтримки в колі дослідників.

Історично колискою людства заведено вважати Африку, а значить і райський сад був розташований там. Більше дослідників схильні до ідеї, що райський сад знаходився в 50 км на північний захід від Йоганнесбурга.

Південна Африка та Ефіопія — ось оптимальне місце, на думку дослідників. В Іраку та Ірані просто не було тих кліматичних умов, які описані в Старому Завіті. До того ж на Африканському континенті в ході розкопок було знайдено найбільшу кількість людських останків.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.