Вчені розповіли, який напій може продовжити життя

Вчені розповіли, який напій може продовжити життя

Напій довголіття / фото: pixabay.com

Вирішили відмовитися від кави? Не поспішайте! Вчені кажуть, що цей напій здатний продовжувати роки життя! Це підтверджує нове дослідження. Дивно, але це чиста правда.

Про це повідомляє Real Simple.

Вчені кажуть, що 2-3 чашки кави в день корисні для серця і продовжують життя. Краще з ними не сперечатися. Вони провели дослідження, яке це доводить. Ще кавовий напій знижує ризик аритмії.

Помірне вживання кави має свої переваги:

  1. Знижується ризик деменції та Альцгеймера.
  2. Знижується ризик інсульту у жінок.

Проте, якщо пити 6 чашок кави в день, то наслідки будуть негативними. Якщо ви ненормовано п’єте цей напій, то повинні знати, що: ризик розвитку серцево-судинних захворювань у таких людей на 22% вищий.

Провідний автор дослідження Пітер Кістлер каже, що вживання кави має або нейтральний ефект, або пов’язаний з користю для здоров’я. Раніше лікарі помилялися, коли рекомендували відмовитися від цього напою. Людям із серцево-судинними захворюваннями краще мінімізувати його споживання до 1-2 чашок на день. А ось 2-3 порції кави для фізично здорової людини будуть корисними.

Кістлер провів масштабне дослідження, в якому взяли участь 449 563 людини. Вони кожен день пили каву різних видів в різній кількості протягом тривалого періоду.

Дослідники брали дані з медичних карт, доступ до яких надали випробовувані добровольці. Так вони змогли знайти зв’язок між вживанням будь-якої кави та тривалістю життя.

Тому, можна тепер сміливо говорити, що кожна чашка випитої кави продовжує життя. Головне, дотримуйтесь правила — не випивайте більше покладеної добової норми.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.