Вчені розповіли, що було б, якби людина мала три ока

Вчені розповіли, що було б, якби людина мала три ока

Що було б, якби людина мала три ока / фото: freepik.com

Під час еволюційного процесу Homo Sapiens отримали всього лише два ока, але довгі роки багато філософів і містиків говорять про розвиток третього ока. Експерти при цьому говорять, що якби було третє око, то людям від цього було б не набагато краще.

Про це повідомляє The Grunge.

В цьому випадку йдеться про духовне “третє око”. У сучасному світі не можна зустріти тварин, які б мали понад двоє очей. Винятком є комахи, які можуть мати десятки пар органів зору. Але що б сталося з людиною, якби вона мала три ока і де б знаходився додатковий орган?

Вчені говорять про те, що людські очі насправді не можуть нічого «бачити». Вони всього лише фіксують світлові сигнали, а потім передають їх в мозок, який їх може розпізнавати. Такий же принцип роботи мають і абсолютно всі інші органи чуття. Звернути увагу варто на те, що головний мозок також обирає те, яка інформація важлива, а на яку можна не звертати увагу.

Якби в людини було третє око, то, відповідно, мозок отримував би на третину більше зорових сигналів і більше інформації. Відповідно, з’явилася б додаткова робота. Вчені проаналізували роботу людських очей і з’ясували, що наявність третього органу не буде грати якусь важливу роль.

“Третє око, швидше за все, буде використовуватися організмом виключно для того, щоб фіксувати світло і рухи навколо, але не більше», — кажуть експерти.

Вчені порівнюють наявність третього ока у людини з рудиментарним тім’яним оком у рептилій. Люди замість цього мають вуха, які дозволяють знаходити загрозу навколо. Крім того, на голові людини немає відповідного місця для того, щоб розмістився додатковий орган.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.