Вчені розповіли, до чого призведе ядерна війна

Вчені розповіли, до чого призведе ядерна війна

Ядерна війна / фото: wikimedia.org

Вчені розповіли про те, що в найгіршому випадку, якщо трапиться ядерна війна, кількість загиблих може дорівнювати кількості жителів РФ, США та Європи. Співробітники Інституту довкілля штату Міннесота, США разом зі своїми колегами зробили висновки щодо того, що в кілька разів погіршиться врожайність на всій планеті. Внаслідок цього очікується масовий голод.

Про це повідомляє Nature Food.

Фахівці додали, що якщо в атмосфері виявиться більше 5 тераграм сажі, то в такому разі Сонце буде повністю закрито, що призведе до катастрофічних наслідків.

Зроблені розрахунки продемонстрували, що якщо між Пакистаном та Індією розпочнеться ядерна війна, то в атмосфері опиниться 5-47 тераграм сажі. При цьому жертв налічуватиметься близько двох мільярдів осіб. Війна між Російською Федерацією та США призведе до ще жахливіших наслідків. Викиди сажі можуть досягти позначки 150 тераграм, що у свою чергу спровокує виникнення ядерної зими. Відповідно загине набагато більше людей – майже п’ять мільярдів.

Звернути увагу варто те, що під час вибуху ядерної бомби відбувається вивільнення величезної кількості енергії. Вона випаровуватиметься в межах чітко встановленого радіусу, який повністю залежить від того, наскільки потужною була застосована бомба.

В атмосферу починає підніматися сажа і дуже забруднює небо. Продовольчі культури не лише для зростання, а й для врожаю потребують певної кількості сонячного світла. Через те, що Сонце буде закрито сажею, їм не вистачатиме світла, що негативно позначиться на врожайності.

Також може статися глобальне похолодання. Фахівці говорять про те, що може статися зниження середнього показника температури на Землі на 14,8 градусів за Цельсієм. Це також призведе до того, що загине багато людей. Читайте нас в Google News.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.