Вчені назвали звички, які здатні продовжити життя

Вчені назвали звички, які здатні продовжити життя

Як дожити до 100 років / фото: freepik.com

Практично неможливо знайти людину, яка б не хотіла жити досить довго. При цьому здається просто нереально в сучасному світі прожити багато років і зберегти своє здоров’я. На організм негативно впливають стреси, погана екологія і величезна кількість шкідливих звичок. Американські вчені впевнені в тому, що можна без проблем прожити до 100 років, але потрібно змінити свій стиль життя і виробити деякі корисні звички.

Про це повідомляє Nurses’ Health Study.

У науковому журналі Circulation були опубліковані результати проведеного аналізу двох різних досліджень. У них брало участь 123 219 медиків, які протягом 30 років регулярно проходили повний медогляд. Протягом цього часу померло 42 167 осіб. Вчені проаналізували їх звички та пов’язали з тривалістю життя.

Довгожителі були серед чоловіків і жінок. Всі вони дотримувалися здорового способу життя: не курили, стежили за раціоном, не мали зайвої ваги, щодня займалися спортом. Звернути увагу варто на те, що в середньому чоловіки в день випивали по 30 грамів етилового спирту, а жінки по 15 грамів. Всі ті, хто дотримувався подібних принципів, проживали в середньому 87 (чоловіки) і 93 роки (жінки).

Внаслідок проведеного дослідження вчені змогли встановити п’ять правильних звичок, які можуть позитивно вплинути на здоров’я і продовжити життя людини.

  1. Правильне і збалансоване харчування.
  2. Регулярні заняття спортом.
  3. Не палити.
  4. Стежити за вагою.
  5. Вживати алкоголь в помірній кількості.

Якщо людина буде дотримуватися такого стилю життя, то таким чином зможе значно знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, раку і діабету другого типу. Продовжити життя можна приблизно на 12-14 років. Навіть у досить зрілому віці якість життя буде чудовою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.