Вчені назвали три продукти, які продовжують життя

Вчені назвали три продукти, які продовжують життя

Що потрібно їсти для довголіття / фото: freepik.com

Вчені назвали три продукти, які продовжують життя. На щастя, їх може дозволити собі будь-яка повнолітня людина. А найголовніше — цей список сподобається всім. У ньому немає рідкісних супердорогих делікатесів.

Про це повідомляє Express.

Як виявилося, ці три продукти мають у своєму складі багато антиоксидантів, вітамінів та інших корисних речовин. Для довголіття в раціоні повинні бути присутніми:

  1. Оливкова олія
  2. Шоколад
  3. Портвейн

Оливкова олія — в її складі дуже багато корисних жирів і антиоксидантів. Продукт можна використовувати для створення соусів і заправок до салатів. Також її можна пити просто так. У добу досить 1-2 столових ложок для того, щоб підвищити імунітет. А ще це масло можна використовувати в косметичних цілях. Воно чудово зволожує шкіру, допомагає доглядати за волоссям.

Вчені з Гарвардського університету підтвердили, що регулярне вживання в їжу оливкової олії знижує ризик передчасної смерті.

Шоколад (тільки гіркий) — в ньому теж є антиоксиданти, а ще антоціани і рідкісні фенолові кислоти. Ці речовини покращують роботу мозку і когнітивні функції. Також вони здатні захищати клітини від запальних процесів. У гіркому шоколаді є залізо, магній і цинк.

Щоденна норма споживання не повинна перевищувати 50 грамів продукту. Дослідження показало, що цієї кількості достатньо, щоб знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Портвейн (кріплене вино) — здатний знижувати рівень холестерину. Вино в невеликих кількостях стане відмінною профілактикою аутоімунних захворювань. Також цей вид алкоголю захищає від ряду захворювань. Він ефективний при лікуванні застуд і сприятливо впливає на якість крові. Одного маленького келиха в день більш ніж достатньо.

Головний секрет довголіття — споживати ці продукти в міру. Інакше багато шоколаду призведе до ожиріння, а алкоголю — до залежності.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.