Вчені назвали спільну рису характеру всіх довгожителів

Вчені назвали спільну рису характеру всіх довгожителів

Секрет довголіття / фото: pixabay.com

Після недавнього дослідження вчені прийшли до висновку, що у всіх довгожителів є щось спільне. І це виявилася риса характеру, а не дієта, спосіб життя, фітнес. Можна скільки завгодно рахувати калорії та відмовляти собі у всьому. Це не допоможе дожити до 85 і більше років.

Про це повідомляє PSY Blog.

Чи могли ви уявити, що дожити до 100 років допомагає не харчування і здоровий спосіб життя? Виявилося, все на багато цікавіше. Секрет довголіття полягає в оптимізмі. До такого рішення прийшли доктор Левіна Лі та доктор Лаура Кубзанксі.

У новому дослідженні вони з колегами зосередилися на пошуку психосоціальних факторів, які впливають на тривалість життя. Для цього вивчали поведінку 70 тисяч осіб. Особливу увагу звертали на оптимізм і загальний стан протягом 30 років!

Найоптимістичніші з людей живуть на 15% більше. Вчені кажуть, що їх шанси дожити до 85+ вище на 50-70%. Це дослідження є дуже важливим для громадської охорони здоров’я. Воно дійсно має допомогти збільшити тривалість життя людей у світі.

Експерти кажуть, що оптимісти легше справляються зі стресом і невдачами. Також вони більш відкриті й товариські, їх рівень щастя вище. Ще ці люди краще контролюють свої емоції. Це і допомагає їм жити довго.

Якщо ви не відносите себе до такої категорії людей, нічого страшного. Цю рису характеру можна розвинути. Походи до психотерапевта будуть дуже корисними. Також людям пропонують розвивати оптимізм за допомогою візуалізації. Так, мріяти корисно, але робити це потрібно правильно.

Експерти кажуть, що мрія має бути реалістичною. Наприклад, можна уявляти, як досягли поставлених цілей і записувати це все на папір або диктофон.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.