Вчені назвали продукти, які знижують цукор у крові

Вчені назвали продукти, які знижують цукор у крові

Авокадо / фото: freepik.com

Ці 5 продуктів, які назвали вчені, сприяють зниженню рівня цукру в крові. Їх переваги в тому, що вони смачні, корисні та доступні людині із середнім рівнем доходу.

Про це повідомляє Health Line.

Щоб побороти переддіабетний стан найкраще переглянути своє харчування. Легкі та прості корективи допоможуть поліпшити здоров’я. Вчені кажуть, що дозволити собі ці продукти зможуть багато людей. Та що вже там говорити, навіть якщо у людини рівень цукру в крові не підвищений, рекомендації вчених не принесуть шкоди.

Броколі — фахівці досліджували цей різновид капусти й прийшли до висновку, що вона здатна нормалізувати рівень цукру в крові, підвищуючи рівень чутливості до інсуліну. Також броколі знижує маркери окисного стресу.

Особливо корисні паростки цієї капусти. Виявилося, в них у великій кількості містяться глюкозинати, а саме глюкорафінін. Саме вони сприяють підвищенню чутливості до інсуліну. А ще хрестоцвіті овочі зменшують ризик розвитку цукрового діабету другого типу.

Кефір і йогурт — не любите кисломолочні продукти? А даремно! Вони допомагають контролювати рівень цукру в крові. До речі, їх вчені теж досліджували. Експеримент тривав 8 тижнів, і в ньому взяли участь 60 осіб. У всіх був цукровий діабет другого типу. Всі добровольці випивали в день по 600 мл кефіру або йогурту. По закінченню дослідження вони здали кров на аналіз, і стало відомо, що рівень цукру значно знизився. Головне, кажуть вчені, щоб продукт був багатий пробіотиками.

Яйця теж корисна і здорова їжа. Вірте чи ні, але вчені досліджували навіть їх. В експерименті брали участь 42 дорослих людини, у всіх була надмірна вага і підвищений рівень цукру. Якщо кожен день з’їдати 1 велике яйце, то рівень цукру впаде на 4,4%, говорять дослідники.

Прості яблука — чи знали ви, що вони будуть корисні для тих, хто хоче знизити рівень цукру в крові? Ці плоди потрібно з’їдати за пів години до вживання рису, і тоді ви досягнете бажаного ефекту.

Авокадо — у цих плодах багато жирів і клітковини, вітамінів і мінералів. Він смачний, корисний і абсолютно незамінний для тих, хто хоче позбутися від переддіабетного стану.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.