Вчені назвали найпопулярніші імена серед довгожителів

Вчені назвали найпопулярніші імена серед довгожителів

Імена довгожителів / фото: freepik.com

У Мічиганському університеті вирішили вивчити взаємозв’язок між ім’ям людини та довголіттям. Для такого незвичайного дослідження проаналізували понад 3 млн осіб з різними іменами. Після порівняльного аналізу фахівці назвали 2 жіночих і 2 чоловічих імені, які найчастіше зустрічаються серед довгожителів.

Про це повідомляє Сlutch.

До речі, люди з такими іменами набагато частіше домагаються успіхів у спорті, кар’єрі. Вони займають керівні посади та вміють вести за собою людей. Всі вони лідери від народження.

Серед жінок найбільше довгожительок з іменами Анна і Марія. Між іншим, це одні з найстаріших імен, які зустрічаються ще в Біблії.

Анна “благодать» і “сила” наділяють власниць імені міцним здоров’ям, хорошою нервовою системою. Цим жінкам все дається легко: кар’єра, сім’я. Вони веселі та життєрадісні. Як правило проживають довге, щасливе життя.

Марія “бажана», “безтурботна”. Маша з дитинства допитлива, улюблениця в сім’ї. Коли вона виростає, то оточує себе тільки тими, хто вміє проявляти турботу і ніжність. Тому своє довге життя Жінка живе, як за кам’яною стіною.

Серед чоловіків найбільше доживає до глибокої старості Ілля і Мойсей.

Ілля перекладається як»мій Бог — Господь”. Це сильні та чуттєві чоловіки. Вони життєрадісні й вміють бути вдячними. Іллюша ніколи не тримає зла на кривдників і не хвилюється через дрібниці.

Мойсей — біблійне ім’я, означає “Син”, “людина”. Це мудрий, врівноважений чоловік, хороший аналітик. Йому чужі авантюри та інтриги. Як правило, Мойсеї створюють велику міцну сім’ю, в старості оточені онуками й правнуками.

Вчені так само розповіли, що об’єднує всі чотири імені. Вони впізнавані на всіх континентах і шановані. Люди схильні довіряти власникам таких імен. А ось екзотичні імена погано впливають на тривалість життя. Такі люди часто стикаються з неприйняттям в суспільстві, до них ставляться, як до білих воронам.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.