Вчені назвали напій, який покращує сон

Вчені назвали напій, який покращує сон

Зелений чай / фото: freepik.com

Виявляється, зелений чай не тільки корисний для здоров’я, продовжує молодість, покращує імунітет і бадьорить. Вчені кажуть, що напій покращує сон! Не поспішайте купувати снодійне спробуйте спочатку виконати рекомендації експерта зі сну.

Про це повідомляє Well and Good.

У зеленому чаї дуже багато антиоксидантів: кахетинів. Вони мають виражену антибактеріальну та противірусну дію на організм.

Також в зеленому чаї дуже багато кофеїну. Тому його п’ють для бадьорості. Але вчені кажуть, що цей напій може допомогти заснути. Клінічний психолог і фахівець зі сну Майкл Бреус розповів, що якщо людина дотримується режиму дня, то чай допомагає заснути і робить сон міцнішим.

У зеленому чаї є L-театин, він допомагає мозку протистояти факторам стресу, заспокоює збуджені нейрони. Тому невелика порція теплого і не міцного чаю перед сном тільки сприяє засипанню.

L-теанін сприяє підвищенню гамма-аміномасляної кислоти, що допомагає зменшити занепокоєння і покращує загальний стан мозку в довгостроковій перспективі.

Крім цього L-теанін знижує рівень хімічних речовин в мозку, які пов’язані зі стресом. Численні дослідження говорять, то чай має седативну дію.

У зелений чай можна додавати різні трави і заварювати такий напій. Його можна пити не тільки з жасмином, але і з шматочками фруктів. Це урізноманітнює смак напою.

Як пити зелений чай, щоб міцно спати:

  1. Заварювати не міцний чай.
  2. Випивати чашечку за годину до сну.
  3. Не змішувати з іншими напоями, що містять кофеїн.

Така звичка допоможе вам легше засинати і краще висипатися. Регулярне вживання напою позбавить вас від покупки снодійних медикаментів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.