Вчені нарешті розкрили таємницю лох-неського чудовиська

Вчені нарешті розкрили таємницю лох-неського чудовиська

Таємниця лох-неського чудовиська / фото: Znaj.ua

Фахівці з Нової Зеландії вивчили проби води, які були взяті з відомого в усьому світі озера в Шотландії. Вони ретельно перевірили їх на наявність ДНК. За рахунок цього дослідники змогли отримати інформацію щодо всіх тих істот, які мешкають у водах Лох-Несса. Після закінчення дослідження вчені зробили заяву щодо того, що в озері не мешкає плезіозавр, адже не було виявлено у зразках води його ДНК.

Про це повідомляє Mirror.

Додатково проведене дослідження дозволило спростувати ще одну поширену теорію щодо того, що Нессі – це акула або сом величезних розмірів. Деякі вчені вважали, що це може бути представник осетрових, але ця версія не була підтверджена. У пробах не було ДНК, які належать цим істотам. У той же самий час дослідники виявили дуже багато ДНК, що належить вугрю. В більшій частині проб було знайдено сліди цієї істоти. Проби бралися у кількох різних місцях озера.

Проведене дослідження продемонструвало, що у шотландському озері проживає дуже багато вугрів. Експерти припустили, що як чудовисько люди можуть сприймати цю рибу, яка досягла гігантських розмірів.

У дослідженні брав участь генетик Ніл Геммелл. Він звернув увагу на те, що за допомогою ДНК неможливо встановити те, яких саме розмірів була істота, але версія з гігантським вугром здається цілком правдоподібною.

Ще в 1933 році почала поширюватися легенда, в якій розповідалося про лох-неське чудовисько. Власники готелю, що знаходився на березі озера, неодноразово розповідали про те, як «у воді хлюпається щось дуже страшне». Інформація про істоту вперше з’явилася в газеті The Northern Chronicle, де її назвали «чудовиськом». Через деякий час почали з’являтися нові «свідки», які нібито бачили таємниче створення не лише у воді, а й навіть на суші

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.