В ЗСУ повідомили, скільки ракет залишилось у Росії

В ЗСУ повідомили, скільки ракет залишилось у Росії

Запуск ракети з корабля / фото: росЗМІ

Ворог все ще здатний завдавати цинічних ракетних ударів по Україні. Хоча з кожним обстрілом російські загарбники витрачають чималу кількість ракет, Росія продовжує самостійно виробляти високоточне озброєння, а також веде переговори про поставки балістичних ракет з Ірану.

Про це 24 каналу розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За словами військового, ситуація з кількістю ракет у російських загарбників суттєво не змінилася від останнього обстрілу, що відбувся 26 січня. Того дня росіяни здійснили чергову ракетну атаку по енергетичній інфраструктурі країни, випустивши загалом 59 ракет.

Ігнат нагадав, що Росія все ще має вдосталь ракет для обстрілів певних типів – насамперед мовиться про такі ракети як “Іскандери”, Х-101, Х-555 та “Калібр”. 

“Це ті ракети про які ми часто говоримо. Саме їх завжди рахують, тому що це високоточна та далекобійна зброя”, – зауважив речник командування Повітряних сил ЗСУ.

Також у ворога в достатній кількості ракет типу Х-22, зенітних ракет, зокрема до комплексів С-300. Саме тому, за словами Ігната, високою залишається загроза ракетних обстрілів України з території Білорусі та Росії. 

До того ж, росіяни не припиняли самостійно виготовляти нові ракети та використовувати усі компоненти, що є в наявності для виробництва високоточного озброєння. Не залишає Росія своїх намірів отримувати від Ірану балістичні ракети Fateh та Zolfaghar, проти яких в Україні немає ефективних засобів ППО.

“Це означає, що Україні треба якомога швидше посилювати системи протиповітряної оборони”, – зазначив Ігнат і додав, що дата установки перших Patriot на озброєння стає все ближче. За його словами, очікуються позитивні сигнали і щодо зенітно-ракетних комплексів SAMP/T, які окрім дальності знищення цілей до 100 км, можуть перехоплювати й балістичні ракети.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.