В військових елітах РФ назріває криза, – британська розвідка

В військових елітах РФ назріває криза, – британська розвідка

Російський окупант / фото: Forbes

Воєнний злочинець і колишній ватажок терористичного проросійського військового угрупування “Народне ополчення Донбасу” Ігор Гіркін (Стрєлков) вбачає “кризу в Міноборони Росії”. Таку заяву він зробив після повернення з двомісячного перебування на фронті у складі одного з батальйонів ДНР.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Період довгого мовчання бойовик Гіркін порушив 6 грудня, заявивши, що він повернувся до Москви після двох місяців війни в Україні. Тоді ж він повідомив, що брав участь у військових діях в районі Сватового і навіть похизувався, що жодного разу не потрапив під обстріл з боку ЗСУ.

За його словами, він звільнився з причини того, що не був офіційно прийнятий на військову службу через побоювання “людей рангом вище”.

За словами російського націоналіста та колишнього розвідника, провівши два місяці на передовій, він побачив “кризу стратегічного планування” операцій в Україні з боку російського військового командування. Такі висловлювання Гіркіна, імовірно, свідчать про розбрат у військовому керівництві Росії.

Крім того, розвідка Великої Британії згадує, що Стрєлков піддав критиці будівництво оборонної лінії, що складається з окопів та залізобетонних протитанкових блоків. За його словами, у сучасній війні подібна лінія захисту не є корисною.

Аналітики зазначають, що такі різкі заяви Ігоря Стрєлкова на адресу російського військового керівництва підкреслюють наявність напруження у силових структурах РФ та військових елітах щодо методів ведення війни.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.