В російській армії спостерігається дефіцит командирів – розвідка

В російській армії спостерігається дефіцит командирів – розвідка

Російські військові / фото: росЗМІ

Кадрова проблема в збройних силах РФ стає дедалі серйознішою – вже зараз не вистачає близько 40% командирів на рівні взводів та рот. А ті командири, що залишилися, готові навіть спричинити самоушкодження, аби повернутися додому і не брати участь у війні.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк у коментарі агентству “РБК-Україна”.

За словами представника української розвідки, дефіцит командирів на рівні взводу чи роти в Росії надалі лише збільшуватиметься. Вже зараз у передових підрозділах російської армії на території України не вистачає до 40% молодших командирів. Найбільша нестача кадрів такого рівня спостерігається у підрозділах окупантів, що воюють проти ЗСУ у Донецькій та Луганській областях, зазначає Черняк.

“Росія продовжуватиме наступальні дії тому, що вона не досягла своєї основної мети — повної окупації Донецької та Луганської областей. І саме в підрозділах, які там знаходяться, ми спостерігаємо, що окупанти мають серйозні проблеми з командирами на рівні взводу або роти”, — уточнив військовий.

Черняк зазначає, що багато російських військових відмовляються воювати та йти у наступ. Особливо це стосується тих, хто стоїть на першій лінії фронту. Представники військового командування нижчої ланки навіть готові займатися самоушкодженням, аби повернутися до Росії додому і не брати подальшу участь у війні з українцями. До того ж, більшість військових не не планує продовжувати контракт, “але їх ніхто не запитує”, додав представник ГУР.

За словами Черняка, в російській армії спостерігається дефіцит командирів не лише нижчої ланки, а й на вищих рівнях також.

“Ми вже бачили і продовжуємо спостерігати часту заміну генералів та командувачів різного рівня, яким так і не вдалося виконати поставлені завдання”, — розповідає представник ГУР і додає, що для росіян проведення ротації є останньою можливістю виправити ситуацію і хоча б частково досягти поставлених цілей.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.