В Росії усвідомили, що програють війну і шукають заміну Путіну – Данілов

В Росії усвідомили, що програють війну і шукають заміну Путіну – Данілов

Данілов / фото: ТСН

Дедалі більше кремлівських посіпак усвідомлюють, що поразка Росії у війні з Україною є неминучою, як і падіння диктаторського режиму Путіна. Саме тому очільнику Кремля шукають заміну. Подейкують, що вже відомо ім’я того, хто буде працювати після Путіна.

Про це 24 каналу розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Він вважає, що в Росії вже відбулася низка подій, які вказують на те, що президент Путін приречений на поразку. Та й загалом, близьке оточення кремлівського диктатора почало розуміти, що Росія немає жодних перспектив виграти війну проти України. Саме тому Путіну активно шукають заміну, а дехто вже навіть знає ім’я наступника диктатора. 

“Питання Путіна у Росії вже майже закрите. Дехто вже знає ім’я того, хто буде там працювати після Путіна”, – сказав Данілов та додав, що українська влада має свої думки, щодо того, хто очолить Кремль після Путіна та що далі буде з Росією. Втім подробиці цього секретар РНБО розкривати не став.

За словами Данілова, у Кремлі зараз триває істерика через кількість зброї, яку отримує Україна від Заходу. Особливе занепокоєння у російських пропагандистів викликало ухвалення історичного рішення про надання танків Україні. 

“Це до початку повномасштабного вторгнення в Україну росіянам майже вдалося переконати весь світ у тому, що Україна не вистоїть. Зараз же українці на полі бою довели, що здатні відстояти свою незалежність та свободу”, – заявив посадовець.

У розмові з журналістами Данілов прокоментував і ризики застосування Росією ядерної зброї. За його словами, ядерний шантаж, який почали у Кремлі, не матиме жодних наслідків. Якщо ж Росія зважится натиснути “червону кнопку”, то “вона спрацює саме там, де вони самі й перебувають”, вважає секретарь РНБО.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.