В Росії назрівають проблеми з мобілізацією — військовий експерт

В Росії назрівають проблеми з мобілізацією — військовий експерт

Мобілізація в РФ / фото: polskieradio.pl

У білоруському центрі підготовки російських мобілізованих продовжує зменшуватися кількість особового складу. Є припущення, що після ротації на полігон не будуть завозити нові дивізії для навчання.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

Експерт повідомив, що Білорусь вже тривалий час надає військові полігони для навчань російських мобілізованих. Зараз у Брестській області триває ротація російських військ. За словами Жданова, звідти на територію РФ виходить 6-та мотострілецька дивізія, яка з січня проходила підготовку. Інші дивізії поки що не заходили на територію області. Експерт припускає, що можливо туди взагалі не завозиться особовий склад.

За словами військового експерта, кількість особового складу, що перебувала у центрі підготовки російських мобілізованих на території Білорусі вже зменшилась на 5 тисяч осіб, і ця цифра продовжує зростати.

“Якщо найближчим часом ми не побачимо нових партій мобілізованих, то можна буде зробити висновок, що з мобілізацією в Росії проблеми. І такого “врожаю” під час мобілізації, який був восени 2022 року, в Росії на сьогодні немає”, – повідомив експерт. Також він припустив, що зменшення кількості мобілізованих у Білорусі може свідчити про те, що центри підготовки військових кадрів у самій Росії цілком справляються з поставленими завданнями.

Як зазначає телеграм-канал “Беларускі Гаюн” Росія проводить ротацію свого контингенту в Білорусі, який навчався на білоруських полігонах і з 25 лютого почав залишати територію РБ разом з технікою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.