В ОП розповіли, навіщо Росія хоче заморозити війну на півроку

В ОП розповіли, навіщо Росія хоче заморозити війну на півроку

Михайло Подоляк / фото: Фокус

Про це розповів радник глави офісу президента Михайло Подоляк у бесіді із журналістами німецького журналу Tagesspiegel online.

Він сказав, що зараз вище керівництво РФ дуже наполегливо просуває бажання посадити Україну за стіл переговорів, щоб укласти перемир’я. Для того, щоб схилити українську владу зробити це до осені, використовуються різні способи — масований наступ на сході, концентрація величезної кількості військ і техніки на південній частині фронту, нагнітання обстановки на кордоні з Білоруссю. Також застосовуються й найжорстокіші, неприпустимі способи — ракетний та артилерійський обстріл мирного населення в українських містах та населених пунктах з метою викликати паніку та змусити людей тиснути на владу для припинення вогню. Не менш активно використовується і зовнішній вплив — такі відомі політики, як Шредер, Ердоган, Макрон постійно нагадують необхідність мирних переговорів з РФ на її умовах. Також Москва сподівається, що західні партнери України втомляться від війни та перестануть активно підтримувати нас фінансами та військовою технікою.

Причиною такої наполегливості та розмов про перемир’я у Кремлі Михайло Подоляк назвав бажання заморозити конфлікт мінімум до весни. За цей час російська влада оновить свої війська, сконцентрує техніку, знайдуть нових союзників і знову розв’яже ще більш жорстоке кровопролиття. Радник глави ОП сказав дослівно:

“Якщо Захід втомиться від війни, то Росія знову вдарить з усією силою”

Але Україна не має наміру вести переговори з агресором зараз на жодних умовах. Тільки контраступ і звільнення материкової частини країни можуть стати тим чинником, який змусить про щось домовлятися. А для перемоги над ворогом потрібно багато зброї, решта — мотивація, бажання та досвід військових у нас є. Подоляк сказав:

«Контрстратегія України дуже проста: ми маємо помножити зусилля у найкоротші терміни, щоб повернути чим більше територій, особливо на півдні країни. Чим більше і швидше ми отримаємо важке озброєння, тим швидше зможемо закінчити цю війну»

Він вкотре закликав німецьку владу збільшити постачання озброєнь, щоб добити ослаблену і морально придушену армію противника, не даючи їй перепочинку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.