В одному із сіл Забайкалья на війну забрали всіх чоловіків

В одному із сіл Забайкалья на війну забрали всіх чоловіків

Мобілізація в РФ / фото: Delfi

В селі Єлизаветіно, схоже, перевиконаний план “часткової мобілізації” чоловіків – тепер їх там фактично не залишилося. Відтак як село залишилося без робочої сили на допомогу місцевим жителям прислали підрозділи Росгвардії.

Про це повідомляє російський телеканал “Забайкалье”.

У невеличкому селі Єлизаветіно, що в Забайкальському краї Росії нині проживає трохи більше трьох тисяч людей. Переважна більшість жителів – це жінки, діти та пенсіонери. Чоловіків працездатного віку у селі фактично не лишилося.

Журналісти розповіли історію однієї сім’ї в селі, яка вчиться жити без годувальника, бо чоловіка та батька забрали на війну. Кажуть, що таких сімей дуже багато. Самі діти говорять, що були шоковані, коли їх батьків призвали. Підліток Аліна пригадала, як забирали її тата.

“Коли проводжали його, були сльози великі. Мама плакала й всі ми. Переживали дуже”, – розповідає дівчинка.

Аби підтримати жителів села фізично і морально був організований виїзд силовиків Росгвардії. Вони влаштували для школярів зустріч з військовими, які вже побували на “спеціальній військовій операції” в Україні. На цьому “заході” дітям демонстрували автомати та каски.

Відтак як село залишилося без робочої сили співробітники відомства ініціюють надання фізичної допомоги місцевим. Наприклад, допоможуть наколоти дрова на зиму, – повідомляє російське ЗМІ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.