В Криму зростають панічні настрої через мобілізацію

В Криму зростають панічні настрої через мобілізацію

Мобілізація в Криму / фото: 24 канал

На окупованому півострові дедалі частіше почали роздавати повістки. Не зважаючи на обіцянки представників кримської влади не проводити в Криму масової мобілізації, її темпи все ж зростають.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Наразі з боку Кремля відбувається прискорення процесу, відомого як часткова мобілізація. У зв’язку з цим у містах окупованого Криму дедалі частіше роздають повістки, а темпи мобілізації зростають. 

Відбувається це на тлі обіцянок колаборанта Сергія Аксьонова про те, що в Криму не буде проводитися масова мобілізація. Однак, кількість військових повісток на вулицях кримських міст все ж таки збільшується. Це призводить до посилення панічних настроїв як у переселенців із Росії, так і у місцевих колаборантів біля Криму. 

Зазначається, що російські компанії, які ведуть бізнес на півострові з 2014 року, почали виводити свої кошти та готуються до евакуації у зв’язку з невизначеною ситуацією та неясністю майбутнього політичного та економічного розвитку регіону. Особливо це стосується готельно-ресторанного бізнесу, сезон якого провалився минулого року і, вочевидь, не матиме попиту й цього року, вважають в ЦНС. 

Раніше ЦНС повідомляв, що російські “адміністрації” в тимчасово окупованому Криму формують плани евакуації для своїх працівників. Уточнюється, що зокрема, відповідний план розроблено у місті Красноперекопську.

“Окупанти формують перелік працівників та їхніх сімей, які підлягають першочерговій евакуації. У деяких містах плани вже сформовані й затверджені”, – йдеться в дописі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.