В Криму все більше свіжих могил з російськими солдатами

В Криму все більше свіжих могил з російськими солдатами

Могили солдатів РФ / фото: росЗМІ

На окупованому півострові зростає кількість могил російських військовослужбовців, вбитих на війні в Україні. Масову загибель мобілізованих можна відслідковувати за численними некрологами та військовими меморіальними дошками. Втім точна кількість полеглих досі залишається невідомою.

Про це повідомляє видання Крым.Реалії.

За мінімальними підрахунками Представництва президента України в АРК, кримські військові втрати Росії наближаються до трьох сотень людей. Зростаючу кількість полеглих стає помітно вже й візуально. На вулицях півострова російська влада Криму встановлює на честь загиблих “героїв” пам’ятні знаки – військові меморіальні дошки.

Поки що достеменно невідомо скільки кримчан воюють проти України у лавах російської армії, але за озвученою восени минулого року інформацією від російського глави Криму Сергія Аксьонова мова може йти про 1,2 тисяч кримських «добровольців». Кількість залучених до війни кримчан внаслідок російської мобілізації також залишається невідомою – ці дані в Міноборони Росії публічно не розголошуються. 

Важко відстежити цю інформацію і за кількістю трун, оскільки більшість загиблих військових ховають скромно і тихо, без медійного супроводу. Дізнатися прізвища загиблих вдається з поодиноких некрологів у соцмережах і телеграм-каналах.

Повідомляється, що станом на початок 2023 року могил російських військових у Криму вже 243, з них 143 загиблі, ймовірно, були громадянами України. Упродовж двох місяців кількість могил російських військових у Криму зросла на пів сотні. А порівняно із початком вересня – майже на сотню.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.