В Криму продовжують зростати панічні настрої

В Криму продовжують зростати панічні настрої

Панічні настрої в Криму / фото: 24 канал

Панічні настрої в Криму продовжують зростати. Про це свідчить і повна зупинка ринку нерухомості на півострові, і бажання колаборантів якнайшвидше реалізувати майно та нерухомість.

Про це в ефірі 24 Каналу заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

За його словами, представники окупаційної влади в Криму та місцеві колаборанти збирають речі та намагаються продати свою нерухомість. Однак, з цим є проблеми, оскільки у Криму зараз повністю зупинився ринок нерухомості: є велика кількість бажаючих продати житло, і майже відсутні потенційні покупці. До того ж, вся будівельна техніка залучена до будівництва фортифікаційних споруд на півночі Криму, зауважив експерт.

Тизенгаузен підкреслив, що той час як військове керівництво Криму “по-тихому” вивозить свої речі, нижчу ланку чиновників запевняють в тому, що “все добре, хвилюватись не потрібно”. 

За інформацією політтехнолога, представники вищого керівництва окупаційної влади Криму вже придбали собі нерухомість у Туреччині. Однак, Тизенгаузен впевнений в тому, що де б не заховалися колаборанти, вони все одно будуть знайдені, а все, що вони купили буде конфісковане.

Політтехнолог також звернув увагу на те, що Путін ймовірно почав усвідомлювати, що його найближче оточення йому бреше. Цим пояснюється нещодавній візит російського президента на тимчасово окуповані території України. Перебуваючи у своєму бункері, Путін немає доступу до повної картини про стан справ у російській армії і тому спробував дізнатись інформацію з інших джерел, вважає Тизенгаузен.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.