В Ізраїлі народилася дівчинка з рідкісною патологією

В Ізраїлі народилася дівчинка з рідкісною патологією

Новонароджена дитина / фото: pixabay.com

В одній з ізраїльських клінік на світ з’явилася дівчинка з рідкісною патологією. Такий випадок в медицині зустрічається 1 раз на 500 000 тисяч. У новонародженої всередині лікарі виявили ембріон. Хірурги провели операцію з видалення, і зараз життю дівчинки нічого не загрожує.

Про це повідомляє The Times of Israel

Лікарі кажуть, що аномалію помітили ще на УЗД, яке вагітна жінка проходила на пізніх термінах. Усередині плоду було якесь утворення, але точно ідентифікувати його на той момент не вдавалося. Тоді жінка була під пильним наглядом медиків.

Лікарі помітили, що живіт дитини почав рости ще в утробі. Але до її появи на світ ні про яке лікування мови не могло і бути. Тільки після того, як вона з’явилася на світ, стало можливим робити будь-які дії.

Малятко народилося на світ доношеним, всі фізичні та медичні показники були в нормі, крім одного — в її животі щось продовжувало рости. Дівчинці зробили УЗД і рентген. Виявилося, що всередині неї був ембріон і не один.

Хірургам нічого не залишалося, як провести операцію з їх видалення з дитини. Команда провідних фахівців Ізраїлю виконала складну операцію на маленькій дитині. З її живота вони видалили два ембріони.

Фахівці кажуть, що ембріони не були повністю сформовані, тому розвивалися частково. В одному з них помітили деякі кістки та навіть сформоване серце. Якби не сучасна медицина, дівчинка просто б померла в будь-який момент. Ці ембріони могли б завмерти або стати причиною інших серйозних наслідків.

Зараз мама і дочка вже знаходяться вдома. Незабаром малятко повністю одужає після операції й зможе жити, як звичайна дитина.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.