В Італії турист катався на мопеді по руїнах Помпеї

В Італії турист катався на мопеді по руїнах Помпеї

Помпеї / фото: Arzamas

В Італії силовики затримали 33-річного туриста, який катався на мопеді руїнами Помпеї. Варто зазначити, що це античне місто загинуло через дуже сильне виверження вулкана.

Про це повідомляє Daily Mail.

Працівники служби безпеки італійського археологічного парку доклали чимало зусиль для того, щоб затримати вандала, що розсікав по руїнах стародавнього міста на мопеді. Чоловік встиг проїхати приблизно милю.

Турист вирішив проїхатися по ґрунтовій дорозі, яка розташувується за міськими стінами. Транспортні засоби використовують цю дорогу для того, щоб виконувати земляні роботи. Жителя Австралії встигли звинуватити в тому, що він отримав несанкціонований доступ до об’єкта, куди не можна проїжджати туристичним транспортним засобам. Дирекція археологічного парку зробила офіційну заяву щодо того, що стародавнє місто або його окремі частини не були пошкоджені.

Протягом останніх декількох місяців були зафіксовані й інші ситуації з вандалізмом, які могли призвести до того, що постраждають унікальні архітектурні, історичні об’єкти. Наприклад, на початку літа у Римі затримали та оштрафували молоду пару за те, що закохані запускали свій скутер по сходах Трініта-де-Монті 18-го століття. Їх дії стали причиною того, що було зламано дві ступені. Незадовго до цього чоловік спробував спуститися по сходах на Maserati, який він взяв у прокат. Це призвело до того, що відламався шматок травертину.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.