В ISW сказали, коли Путін оголосить анексію окупованих територій

В ISW сказали, коли Путін оголосить анексію окупованих територій

Володимир Путін / фото: DW

Російська диктатор може почати придумувати нове формулювання для того, щоб виправдати своє вторгнення в Україну. Крім того, Путін спробує вже до 1 жовтня анексувати ті українські території, що знаходяться під окупацією. Це йому потрібно для того, щоб можна було почати мобілізувати українців до ЗС РФ. Саме так вважають співробітники американського Інституту вивчення війни.

Про це повідомляє ISW.

Військові аналітики представили інформацію щодо того, що на території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, які знаходяться під окупацією Росії, вже були проведені псевдо референдуми. Звернути увагу варто на те, що країна-агресор каже, нібито 87-99% українського населення підтримує РФ і хоче стати її частиною. Можливо, про анексію окупованих територій України офіційне підтвердження надійде від Путіна вже 30 вересня.

Президент Росії спробує зробити все це якомога швидше, адже тоді у нього з’явиться можливість закликати українців до служби. Все це буде “законно”, адже незабаром почнеться у РФ осінній призов в армію. Звернути увагу варто на те, що на сьогодні із Західного військового округу було мобілізовано досить багато людей. Вони не отримали ніякої спеціальної підготовки та одразу ж були відправлені на фронт в Херсонську і Харківську області.

Не варто забувати про те, що 30 вересня Володимир Путін збирається виступити перед Державною Думою. Цілком можливо, що саме тоді він збирається зробити заяву щодо того, що окуповані території України стають частиною Росії. При цьому всі «референдуми» закінчилися вже 27 вересня.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.