В ISW повідомили про помітний контрнаступ ЗСУ на півдні та сході

В ISW повідомили про помітний контрнаступ ЗСУ на півдні та сході

Контрнаступ ЗСУ / фото: 5 канал

Співробітники Інституту вивчення війни (ISW) надали інформацію щодо того, що Збройні сили України після початку контрнаступу у південній та східній частині країни змогли досягти значного успіху.

Про це повідомляє ISW.

Аналітики розповіли про те, що на сьогоднішній день українська армія просувається одночасно на кількох різних напрямках у Херсонській області. Додатково відбулося закріплення позицій наших військових за річкою Сіверський Донець, що у Донецькій області.

«Швидше за все, швидкість наступу української армії буде різною щодня. Можливо, атака ворога відбуватиметься активніше і зможе приносити щодня все більше результатів, адже ЗСУ намагатимуться якнайбільше знищити командні пункти, пошкодити логістику. Крім того, українські військові роблять все можливе для того, щоб зробити моральний дух окупантів слабшим», – кажуть фахівці.

Аналітики особливу увагу звернули на те, що зараз ЗСУ намагаються завдати якнайбільше ударів по наземних лініях зв’язку, які належать окупантам. Крім того, основними цілями нашої армії є ключові позиції ворога, склади з боєприпасами. Це дозволить не лише стримувати російських військових, але при цьому ще й досить швидко виснажувати їх.

Представники ISW вважають, що найближчим часом з боку росіян можуть відбуватися іноді контратаки. Вони намагатимуться повернути назад ті позиції, що втратили внаслідок наступання ЗСУ. Додатково можуть відбуватися часті авіаційні, а також артилерійські атаки по тим населеним пунктам, які знову повернуться під контроль України.

За останню добу українській армії вдалося звільнити ще по одному населеному пункту у Херсонській та Донецькій областях, що було підтверджено закордонними аналітиками. Також під контролем наших військових наразі знаходиться територія на лівому березі річки Сіверський Донець.

Цікавою подією стало те, що через повну відсутність постачань, у бій відмовився йти весь склад 127-полку з «ДНР» 1-го армійського корпусу. Аналітики звертають увагу ще й на те, що ЗС РФ почали активно переміщати свої військові засоби до тих наземних шляхів, що знаходяться в тилових частинах Запорізької області.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.