В Іспанії з’явилась скульптура замученого тіла Ісуса Христа

В Іспанії з’явилась скульптура замученого тіла Ісуса Христа

Скульптура замученого тіла Ісуса Христа / фото: Big World Tale

Іспанські скульптори створили неймовірно реалістичну скульптуру Ісуса Христа. На тілі добре видно усі рани, що були нанесені Месії. Для створення зрізаного тіла використовували спеціальний латекс, силікон, а зачіску зробили зі справжнього волосся людського походження.

Про це повідомляє Daily Star.

Тіло має реалістичний вигляд. Побачити його можна на виставці у соборі Саламанки в Іспанії. Там екземпляр пробуде до кінця 2022 року, а потім відправиться у світове  турне. Всі охочі можуть вже відправитись до собору та побачити експонат. Куратор виставки Альваро Бланко розповів про величезний обсяг роботи, який було зроблено, щоб створити замучене тіло.

По-перше, Плащаницю, у яку загорнули тіло Месії вивчали 15 років. Вперше Туринську Плащаницю згадують у 1354 році. Це саван, у який замотали тіло Христа, а потім воно у ньому зберігалося до воскресіння (історія із Біблії). В той самий час Католицька церква офіційно не дала підтверджень тому, що тканина справжня, а не підробка.

По-друге, ніхто не хотів брати на себе таку відповідальність і створювати щось подібне, адже гіперреалізм досить складний вид мистецтва. Скульптори зробили тіло, яке максимально відтворює зріст та тілобудову Ісуса. Його зріст був 177 см, а вага 75 кг.

На тілі чоловіка зображені усі травми, які отримав Ісус Христос. Цей проєкт отримав назву «Таємнича людина». Самі автори шедевра впевнені, що змогли поєднати у цій скульптурі археологію, мистецтво, науку. Також митці запевняють, що відтворили абсолютно всі травми, які отримав божий син. Вигляд у статуї дійсно моторошний, особливо для тих людей, хто погано знається на Біблії та не знає, що спочатку Ісуса закатували, а потім вбили. На голові статуї добре видно порізи від тернового вінця, сліди розп’яття, а також є подряпини й рана від списа (загалом десятки травм по усьому тілу).

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.