В Держдепі США пояснили, навіщо Путіну Бахмут

В Держдепі США пояснили, навіщо Путіну Бахмут

Бої за Бахмут / фото: DW

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається напруженою, а динаміка боїв носить мінливий характер. Втім, скільки б часу не тривали спроби росіян захопити Бахмут – вони все одно зазнають поразки.

Таку думку висловив представник Державного департаменту США Нед Прайс, пише Укринформ.

За словами Прайса, українське місто Бахмут не є стратегічно важливим для російського президента Володимира Путіна та його армії. Однак відчайдушні спроби захопити це місто залишаються єдиною можливістю продемонструвати росіянам хоч якісь результати у війні проти України. 

В Держдепі США переконані, що Кремль і далі намагатиметься захопити місто-фортецю Бахмут, оскільки це є, хоч і примарним, але шансом продемонструвати російському соціуму успіхи у війні. Однак, на думку Прайса, всі спроби окупаційної армії досягти хоч якихось перемог у війні закінчаться стратегічною поразкою.

“З перших годин вторгнення РФ в Україну було чітко зрозуміло, що коли б це не закінчилося, це завершиться стратегічним провалом Росії”, – підкреслив речник Держдепу США.

Прайс наголосив на тому, що українці від початку війни доводять, що Путін не досягне жодної цілі, задекларованої в момент вторгнення, що йому не вдасться повалити уряд у Києві, не вдасться підкорити український народ та позбавити його ідентичності.

За словами голови Офісу президента Андрія Єрмака, США повністю підтримують українське керівництво у тому, що Сили оборони не відступають і тримають Бахмут на Донеччині. Зокрема, Єрмак заявив, що “у нас немає жодних розбіжностей із нашими партнерами з приводу того, що ми тримаємо Бахмут. Вони про це знають і нас підтримують”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.