В Австралії сфотографували тварину, яка давно вимерла

В Австралії сфотографували тварину, яка давно вимерла

Тасманійський вовк в Австралії / фото: News Net Daily

У місті Мельбурн, що в Австралії, було помічено сумчасту тварину, яка вимерла майже сторіччя тому. Фото незвичайної істоти, що пересувалася передмістям, відразу ж було викладено в соціальні мережі. У коментарях до посту було написано про те, що ця тварина дуже схожа на тасманійського вовка.

Про це повідомляє Daily Mail.

Місцевий мешканець побачив, як вулицею біжить невідома істота з дуже довгим хвостом. Воно було сірого кольору, а його тіло покривали смужки. Своїм зовнішнім виглядом тварина була схожа на сумчастого тасманійського вовка. Варто зазначити, що остання особина померла у 1936 році у зоопарку, що розташовувався на острові Тасманія. Аж до сьогодні жителі Мельбурна та інших міст Австралії говорять про те, що неодноразово бачили цю тварину.

Австралієць наголосив, що істота виглядала дивно. Якщо врахувати те, що вона досить швидко зникла, розглянути детально її не вийшло. Багато коментаторів відзначили, що тварина все ж таки більше нагадує дуже худого собаку або лисицю. Крім того, тасманійські вовки були значно більші. Незважаючи на це, знята на фото тварина, дійсно має смужки, хоча вони недостатньо чіткі.

Сумчастий або тасманійський вовк – це ссавець-хижак. Довжина описаної істоти досягала приблизно метра, а у висоту вона була 50 сантиметрів. Такі самі розміри може мати лисиця або собака. У свою чергу, тасманійські вовки були в довжину 100-130 см, висота становила 50-65 см. Середня вага хижаків коливалася в межах 15-30 кг. Останнього представника цього виду звали Бенджамін.

Раніше ми писали, що француз залишив без інтернету та мобільного зв’язку ціле місто. Житель Франції випадково залишив все місто без мобільного зв’язку, а також без інтернету. Комуна Мессандж постраждала через те, що чоловік намагався обмежити доступ до соціальних мереж своїх дітей.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.