В Аргентині загадкова пневмонія забрала життя двох людей

В Аргентині загадкова пневмонія забрала життя двох людей

Що викликає пневмонію наразі невідомо / фото: freepik.com

Не встиг світ прийти в себе після пандемії коронавірусу, як в різних країнах почали фіксувати спалахи віспи мавп. До сьогоднішнього дня не вдалося впоратися з проблемою. Одночасно з цим з’явилася чергова загроза. В Аргентині виник спалах невідомого науці типу пневмонії.

Про це повідомляє Express.

В кінці серпня в клініку потрапив пацієнт з дуже важкою формою пневмонії. Лікарі провели дослідження, але так і не змогли встановити, що ж саме спровокувало захворювання. Буквально за кілька днів заразилися ще п’ять медиків. У них виникли точно такі ж симптоми, як і у першого пацієнта.

Загадкова пневмонія стала причиною смерті двох людей. Ще троє сьогодні знаходяться в стаціонарі та отримують лікування. Стан одного з пацієнтів був задовільним, тому його відправили додому, де він повинен дотримуватися самоізоляції.

Під час лікування пацієнтів проводилися різноманітні дослідження для того, щоб встановити причину хвороби. Перші ознаки невідомої пневмонії нагадували зараження коронавірусом, але проведені тести не показали наявність в організмі вірусу. Потім лікарі провели додаткові дослідження на наявність інших 25 різних вірусів та інфекцій. Результати всіх тестів виявилися негативними.

Зараз лікарі не знають з чим вони мають справу. Розглядаються найрізноманітніші варіанти того, що стало причиною загадкової пневмонії. Це можуть або віруси, або бактерії. Крім того, причини можуть носити токсичний або ж екологічний характер.

У той же час не було помічено, що новий тип пневмонії поширюється дуже швидко. Швидше за все, передача відбувається за допомогою фізичного контакту. При цьому медики не виключають ризик зараження повітряно-крапельним шляхом. Влада Аргентини розповіли про те, що з 22 серпня в країні не було зафіксовано нових випадків зараження.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.