УЗД для жінок — нові напрямки послуг відтепер в IDERMIC

УЗД для жінок — нові напрямки послуг відтепер в IDERMIC

Жіночі краса та здоров’я тісно пов’язані. У IDERMIC це чудово розуміють. Тому тепер IDERMIC — це не лише косметологія Львів, а й центр з надання діагностичних послуг. Відтепер дівчата та жінки можуть пройти ультразвукову діагностику. Нове медичне устаткування, кращі спеціалісти міста та комфортні кабінети — тут є все для безпечного проходження УЗД. 

Тепер у Львові ще більше жінок зможуть своєчасно пройти обстеження. А питання це є на часі, адже в тяжких умовах війни велика кількість жінок та дівчат переживають проблеми із жіночим здоров’ям. Сьогодні у місті багато ВПО, які через війну не мали часу та нагоди зайнятись обстеженням та лікуванням.  

Можна пройти такі види обстежень: УЗД органів малого таза (інтравагінальне та трансабдомінальне, а також комплекс процедур. Комплексне обстеження складається з УЗД щитовидної та молочних залоз та органів малого таза. 

Також тут продовжують працювати косметологи за всіма напрямками. Тож можна не лише обстежитись, а й записатись до косметолога, чи на епіляцію, чи до інших майстринь.

Яєчники, щитоподібна залоза, молочні залози — це джерела гормонів. Коли є проблеми із цими органами, є проблеми із гормонами. Як наслідок маємо такі неприємні симптоми:

  • болі при менструаціях, збої циклу;
  • безпліддя;
  • надмірна вага;
  • проблеми зі шкірою;
  • перепади настрою та інші.

У сучасній медицині саме від якісної діагностики залежить правильність постановки діагнозу. Тому УЗД — універсальний метод. Проводиться швидко та зовсім без болю. Дає чіткі результати, а сама процедура коштує не так вже й дорого у порівнянні із МРТ.

Проходження УЗД по гінекології — це безболісна процедура, що займає небагато часу. А коли до справи береться лікар-діагност, то й хвилюватися нічого. Обстеження можна проводити у цілях профілактики, разом з обов’язковим медичним один раз на рік. Також на УЗД йдуть за призначенням лікаря.

Профілактичні огляди допомагають вчасно передбачити утворення пухлин та різних патологій. Ультразвукове обстеження за призначенням лікаря необхідне для точної постановки чи спростування діагнозу. Нехтувати рекомендаціями лікаря не можна, адже вони можуть врятувати життя.

Але зараз трохи про інше. IDERMIC облаштував сучасний кабінет. У ньому гарно та зручно. Лише спеціалізовані медичні меблі (кушетки) та медичне устаткування нового покоління. Записатися на обстеження можна на сайті чи за телефоном. Також можна особисто прийти. Ціни не кусаються, персонал люб’язний, ввічливий.  IDERMIC — це територія краси, здоров’я та комфорту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.