Установка Турнікетів

Установка Турнікетів

Технічні засоби для контролю за доступом на територію або в приміщення необхідні абсолютно всім, хоча б тому, що вони забезпечують безпеку для персоналу та для санкціонованих відвідувачів, клієнтів, покупців, тих, хто навчається чи відпочиває у вас.

Компанія TiSO є одним з лідерів у виготовленні таких виробів, які з одного боку повинні забезпечувати максимальну зручність для всіх бажаних осіб, з другого – не псувати інтер’єр приміщення чи території, а з третього – надійно гарантувати не проникнення небезпечних чи небажаних людей. Тобто турнікет – це не грати, але й грати водночас.

Компанія TiSO незацікавлена у виробництві та збуті продукції, яка потім не знадобиться її покупцям. І виготовляє дуже широкий діапазон виробів, в яких використані різні матеріали, вироби можуть мати не тільки різні розміри, але й різний дизайн, що прийнятні як норми установки турнікетів, тощо. Турнікети від компанії TiSO успішно працюють на більш, ніж 20 тисячах об’єктів. Профіль яких розповсюджується на державні установи, міністерства і відомства, комерційні банки та офіси, навчальні заклади, промислові підприємства і атомні електростанції, аеропорти і вокзали, логістичні центри і спортивні комплекси, центри відпочинку, зокрема, фітнес-клуби і, навіть, трудовий табір в ОАЕ, дитяча лікарня у Великобританії та зоопарк в Україні. Зрозуміло, що в кожному випадку підхід був індивідуальним. Тож купівля починається не у нас, а у вас.

Спеціаліст, який буде оформлювати замовлення на індивідуальне (з урахуванням всіх можливих нюансів) виробництво турнікетів, повинен чітко знати всі умови розміщення виробу: це хол, коридор, центральний вхід з відповідним потоком людей, чи запасний/службовий вихід, який не часто використовується, але має забезпечувати не доступ. При урахуванні всіх та, можливо, ще додаткових параметрів буде визначеним оптимальний варіант, який задовільнить замовника у практичному та естетичному сенсі.

Під час узгодження всіх вимог та побажань спеціаліст від замовника зі спеціалістом від компанії TiSO знатимуть скільки коштує установка турнікету. А також умови виконання замовлення та постачання готових до установки виробів. До слова, постачання та установка турнікетів можливі будь-де на планеті Земля. Але, якщо вам необхідно установити турнікет у Києві, це також не є проблемою.

Крім того, при співробітництві компанії TiSO з дистриб’юторами , вони матимуть особливі умови та додаткові преференції.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.