Українців скоро чекають дуже хороші новини з півдня – радник глави МВС

Українців скоро чекають дуже хороші новини з півдня – радник глави МВС

ЗСУ порушили логістику ворога під Херсоном / facebook.com/GeneralStaff.ua

ЗСУ продовжують активну підготовку до потужного контрнаступу у Херсонській області. При цьому дата, коли він розпочнеться, з метою безпеки українських військових не розголошується. Подібну інформацію було надано під час інтерв’ю радником глави МВС Ростиславом Смирновим.

Про це повідомляє УНІАН.

«Я не називатиму жодних конкретних дат, але можуть з упевненістю заявити, що незабаром українці отримають хороші новини з півдня країни. На сьогоднішній день там спостерігається дуже непогана ситуація і ЗСУ вже практично закінчили підготовку плацдарму», – каже Смирнов.

Наприкінці підготовки плацдарму для контрнаступу українські солдати повинні знищити одразу два мости на Херсонському напрямку – Антонівський і той, що біля Інгулець. За рахунок цього ЗСУ зможуть максимально зміцнити власні позиції та оточити ворога, щоб у нього не залишилося жодних шансів на відступ.

«Окупантам буде вкрай проблематично відходити. Також виникнуть серйозні проблеми з доставкою боєприпасів та особового складу. Військовим України набагато простіше спершу звільнити верхні частини Херсонської області. Я припускаю, що це станеться дуже скоро», – зазначає радник голови МВС.

За останні пару тижнів було проведено дуже велику роботу. ЗСУ змогли знищити понад 30 скупчень окупантів. Крім того, вони кількома влучними пострілами розгромили склади з боєприпасами, техніку ворога та навіть командні пункти. Таким чином проводилася підготовка до контрнаступу.

Російські солдати чудово розуміють, у якій ситуації вони опинилися, тож почали активно готуватися до оборонних дій. Вони перестали робити спроби штурму або прориву. Водночас, армія РФ все ще максимально зосередилася на тому, що встановити контроль над Донбасом. Розвідка Великобританії надала інформацію щодо того, що ворог продовжує вести наступ, але при цьому успіхи “мінімальні”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.