Україна має на фронті більше танків, ніж Росія – Пентагон

Україна має на фронті більше танків, ніж Росія – Пентагон

Танки України / фото: Вікіпедія

Збройні сили України зараз мають помітну перевагу в танковій техніці, якщо порівнювати з тим, що є у окупантів. Тепер, головне, правильно скористатися отриманою перевагою.

Про це повідомляє Washington Post.

Представник Пентагону, чиє ім’я тримається в таємниці, розповів про те, що на початку війни Росія мала набагато більше танків і бронемашин, ніж Україна. Але вже на 58-й день військових дії РФ залишилася без величезної кількості техніки, а ЗСУ весь цей час на регулярній основі отримували допомогу від різних країн. Зрештою, українські військові тепер мають набагато більше танків та броньованих машин, ніж їхні противники. Водночас він наголосив, що кількість доступних танків не можна назвати основним фактором, що визначає позитивний результат війни.

Броньовані машини вважаються дуже серйозним інструментом для того, щоби проводити успішні наземні бої. Окупанти продовжують збирати ресурси, але тепер їх все одно буде недостатньо для того, щоб перевершити ЗСУ.

Джек Детч, репортер Foreign Policy, розповів про те, що Україна має більшу кількість танків за рахунок того, що проводилося регулярне постачання Т-72 з різних європейських країн. Він додав, що на сьогоднішній день на території України відсутні американські моделі танків, адже військові насамперед використовують ту техніку, яка застосовувалася ще за радянських часів. Танки були передані Україні Чехією та Польщею. Чехи переслали 12 одиниць Т-72М1, а поляки відправили 100 танків.

Фахівці зазначили, що раніше ЗСУ мали всього 2596 танків, а РФ – 12420, що значно перевищувало можливості української армії. На момент вторгнення країною-агресором було сформовано 120 батальйонно-тактичних груп, яких забезпечили 4800 танками.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.