У ЗСУ розповіли, що зараз відбувається у Бахмуті

У ЗСУ розповіли, що зараз відбувається у Бахмуті

Бої за Бахмут / фото: polskieradio.pl

Наразі кількість ворожих обстрілів по силам української оборони біля Бахмута дещо зменшилася. Втім, малоймовірно, що окупанти змінять тактику окупації, яка базується на принципі “метр за метром”.

Таку думку висловив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий в ефірі національного телемарафону.

За його словами, інтенсивність боїв біля Бахмута трохи знизилася і зараз противник здійснює від 17 до 25 потужних обстрілів по нашим Силам оборони. Натомість раніше ворог міг зробити за добу від 35 до 50 обстрілів. Однією з причин зменшення кількості атак можуть бути погодні умови та намагання ворога перегрупуватись після значних втрат, особливо серед “вагнерівців”.

Череватий вважає, що найближчим часом російські військові не змінять суттєво характер бойових дій біля Бахмута з огляду на те, якої якості у них командири молодшої та середньої ланки, генералітет та підготовлені резерви. 

На думку речника ЗСУ, загарбники й надалі  продовжуватимуть тактику окупації “метр за метром”. Щодо подальших дій Росії під Куп’янськом, у Харківській області, Донецькій та Луганській областях, то тут висока ймовірність просування ворога “хоча б по сантиметру вперед”. Однак подібна тактика є досить екстенсивною, і як показала Харківська операція – загарбані ворогом метри дуже швидко повертаються до нас, зазначив Череватий.

Зі слів військового, ми зможемо відкинути росіян з наших територій за умови, якщо “станемо настільки сильними, що завдамо (удару) уже підготовленими резервами, з нормально навченим особовим складом і новітньою технікою, яку дають нам, у першу чергу, партнери”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.