У ЗСУ розповіли про ситуацію на Бахмутському напрямку

У ЗСУ розповіли про ситуацію на Бахмутському напрямку

Військовий РФ / фото: DW

Війська РФ продовжують зазнавати серйозних втрат на Донеччині, але все одно не полишають спроб захопити Бахмут. Втім наші захисники героїчно відбивають атаки ворога і тримають оборону.

Про ситуацію на Донеччині та Луганщині розповів речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі єдиного телемарафону.

Військовий зазначив, що на Бахмутському напрямку російські окупанти зосередили основні свої сили, намагаючись прорвати оборону ЗСУ. Втім наші військовослужбовці, проявляючи героїзм та відвагу, не дають ворогу втілити їх плани. Щодня окупанти зазнають потужних втрат, але наступ на Бахмут не припиняють, повідомив Череватий.

“Ворог зазнає важких втрат. Тільки за цю добу 175 обстрілів було, понад 20 боєзіткнень на Бахмутському напрямку. Ворог втратив 77 осіб вбитими і 125 пораненими”, – заявив Череватий.

За словами представника ЗСУ, окупанти внесли зміни в тактику дій. Тепер вони вже не діють в складі ротних чи батальйонних тактичних груп, а розбиваються на дрібні групи до 20 осіб і розосереджено йдуть полем бою. В такий спосіб росіяни намагаються наблизитися до передових позицій українських військ, аби вступити в ближній бій.

Речник ЗСУ повідомив, що наступним напрямком після Бахмутського за активністю ведення штурмових дій є Авдіївський. 

“Це після Бахмутського, напевно, наступний за активністю напрямок. І час від часу намагається контратакувати на Луганському напрямку. Проте також ці атаки зазнають невдач, вони зазнають втрат і відступають”, – додав він.

Череватий припускає, що росіяни можуть переносити свої штаби вглиб області, як це вже було неодноразово. На його думку, в такий спосіб окупанти сподіваються уникнути удару ЗСУ та не втратити логістичні центри, які впливають на забезпечення російських військ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.