У ЗСУ розповіли, чи можливе висадження десанту РФ в Придністров’ї

У ЗСУ розповіли, чи можливе висадження десанту РФ в Придністров’ї

Російський військовий у Придністров’ї / фото: росзмі

Російські загарбники не зможуть здійснити висадку свого десанту на території невизнаного Придністров’я. На заваді цьому щільно укріплені кордони та наявність потужних сил оборони.

Про це повідомила Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

Речниця пояснила, наскільки високою є загроза відкриття росіянами нового фронту з боку Придністров’я та яку дезінформацію поширює Міністерство оборони Росії.

За її словами “росіяни намагаються звинуватити Україну в тому, що вона готує якийсь напад кудись та просування своїх військ”. Втім, чутки про нібито підготовку провокації з боку України проти невизнаного Придністров’я є черговим фактом викривлення інформації від Міноборони Росії.

Наталя Гуменюк нагадала, що кордони України поблизу Придністров’я надійно укріплені і висадка десанту на цій території є практично неможливою.

“Висадка десанту в Придністров’ї неможлива апріорі, адже це необхідно перетнути повітряний простір або країн НАТО, або безпосередньо України. Ну хто ж їм дозволить!”, – зазначила Гуменюк і додала, що контингент російських військ там не матиме підсилення. 

Як запевнила речниця, наявність наших сил угруповань і потужностей, що зосереджені на кордоні з Придністров’ям є “абсолютно адекватною тій загрозі, яка гіпотетично ймовірна з того напрямку”.

За інформацією агентства ТАСС, глава невизнаного Придністров’я Вадим Красносельський зробив заяву про те, що реальна небезпека біля кордонів республіки наразі відсутня, однак ситуація в регіоні продовжує бути напруженою. Також він обіцяв проінформувати мирне населення у разі реальної небезпеки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.