У ЗСУ прокоментували «витік» документів про контрнаступ

У ЗСУ прокоментували «витік» документів про контрнаступ

Контрнаступ ЗСУ / фото: kurs.com.ua

Росія веде війну з Україною не лише на полі бою. Від початку повномасштабного вторгнення пропагандисти Кремля намагаються використати у своїх цілях будь-які чутки, в тому числі, й щодо майбутнього контрнаступу ЗСУ.

Про це 24 Каналу  сказав речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

У соціальних мережах Twitter і Telegram цього тижня було опубліковано секретні військові документи, в яких описуються плани США та НАТО щодо нарощування можливостей ЗСУ перед контрнаступом. До “витоку” документів щодо українського наступу може бути причетна Росія, вважає Череватий.

За словами речника, росіяни час від часу намагаються показувати, буцімто вони володіють усією інформацією про наступ ЗСУ. Мовляв, наші війська виснажені, а вони – готові до удару. Втім, останнім часом, в найпопулярніших пабліках Росії та на центральному телебаченні спостерігається все менше “супербравади”. Не надто оптимістичними є й заяви очільника ПВК “Вагнера” Євгенія Пригожина.

“Вони починають перечитувати статтю полковника запасу Росії Михайла Ходарьонка “Прогнози кривавих політологів”. Фактично як людина, котра має нормальну військову освіту і знала приблизно наші та їхні ресурси, він усе розрахував”, – зауважив Череватий.

Військовий вважає, що мужність та стійкість українських захисників “вже стає легендарною й сточує усі їхні імперські амбіції”, а успіх контрнаступу ЗСУ є лише питанням часу.

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в своєму твіттері назвав витік даних спробою РФ посіяти сумніви щодо контрнаступу ЗСУ.

“З розпаду СРСР [російська] розвідка деградувала настільки, що єдиний спосіб відмитися від “солсберівських пригод”, “триденних планів” та інших  провалів це фотошоп та “віртуальні псевдозливи”. Москві надто хочеться зірвати [український] контрнаступ. Але справжні плани росіяни побачать на полі. Скоро”, – написав Подоляк.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.