У Техасі зловили аліготора рекордних розмірів

У Техасі зловили аліготора рекордних розмірів

Зловлений алігатор / фото: facebook

Гігантського алігатора впіймали жителі Техасу. Вага тварини 350 кг, а зріст перевищував 4 м. Мисливці кажуть, що такі «чудовиська» можуть попастися тільки 1 раз за всі роки полювання. Спіймати гіганта — справжня удача. Такі алігатори коштують дуже дорого.

Про це повідомляє Texas Parks and Wildlife.

У мережі з’явилися фото вбитої рептилії. Вона лежить на асфальті, а в рот вставлена палиця. Поруч сидять два мисливці та посміхаються. Чоловіки поруч з убитою твариною виглядають дуже скромно. Ще б пак, рептилія перевершує кожного з них у вазі й зрості, мінімум в кілька разів. Щоб перемістити труп вбитої тварини, знадобилося викликати трактор і ще кількох чоловіків.

Цей самець безумовно один з найбільших, якого коли-небудь ловили в цих краях. Однак абсолютний рекорд належить жительці Алабами Менді Стокс. У 2014 році вона підстрелила шестиметрову рептилію.

Знімок виклав Департамент парків і дикої природи Техасу. Полювання на алігаторів дозволене в цьому штаті. Його проводять раз на рік, для контролю чисельності. Тісне знаходження тварин і людей — це велика загроза. Департамент не хоче винищити всіх рептилій. Щоб людині нічого не загрожувало в цих краях, досить проводити відстріл хижаків.

Коли рептилій занадто багато, їм може почати не вистачати їжі. Тоді тварини стають більш агресивними, від цього страждають жителі штату. Шкури убитих тварин потім продають. Гроші надходять до департаменту і використовуються для охорони природи. На полювання необхідно отримати ліцензію, кількість убитих тварин строго регулюється.

У минулому столітті масові відстріли призвели до того, що вид був під загрозою зникнення. Тоді влада штату вчасно відреагувала і змогла відновити популяцію тварин. Потрібно пам’ятати, що алігатори, це не тільки безжальні хижаки, а й важлива частина екосистеми штату. Їх зникнення може обернутися екологічною катастрофою.

 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.