У Таїланді народилося козеня з одним оком — фото мутанта

У Таїланді народилося козеня з одним оком — фото мутанта

Козеня з одним оком / фото: The Mirror

У передостанній день лютого в туристичному комплексі Утайтхані народилося козеня з одним оком. Господиня ферми була в шоці, коли його побачила. Таких виродків на їхній фермі ніколи не було.

Про це повідомляє The Mirror. 

Дивний випадок стався у Таїланді в місцевій провінції Утайтхані. Там у кози народилося козеня-циклоп. На цьому дивацтва не закінчуються. У нього не тільки одне око, але і відсутній ніс.

Власницю ферми звуть Супарат Джітланг. Вона перша побачила цього мутанта в сараї. Жінка спочатку сильно злякалася, але цікавість тут же здолала почуття страху. Вона довгі роки займається розведенням кіз, але вперше побачила такого страшного мутанта. Супарат зробила кілька знімків новонародженої тварини і поділилася ними в соціальних мережах.

Спочатку жінка думала, що тварина не виживе, але на подив, вона виявилася дуже сильною. Генетики кажуть, що у козеняти дійсно рідкісний випадок циклопії. Під час його розвитку, мозок не розділився на 2 півкулі. Саме тому у нього відсутній ніс і всього 1 око. При таких мутаціях відсоток виживання близький до нуля. Те, що цей малюк живе вже третю добу – і це справжнє диво.

Ветеринари кажуть, що крім цих аномалій подібні мутанти часто мають ще багато проблем з внутрішніми органами. У них можуть бути не розвинені легені, нирки, печінка і тд. Тому майже всі мутанти вмирають при народженні.

Господиня ферми не має наміру проводити евтаназію козеняті. Вона вірить, якщо Бог захоче, тварина буде жити. Тому зараз робить все, щоб допомогти новонародженому циклопу. Йому складно дихати, коли він їсть, молоко виливається через місце, де повинен бути ніс, та й взагалі виглядає козеня дуже страшно. При цьому всіма силами бореться за життя.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.