У світі серед дітей поширюється невідомий вид гепатиту

У світі серед дітей поширюється невідомий вид гепатиту

Загадковий вид гепатиту у дітей / фото: freepik.com

Загадкова хвороба печінки, якою вже заразилася величезна кількість дітей у більш ніж 10 країнах, була зафіксована вже і на території Азії. Один випадок було підтверджено у Японії. Місцева влада 21 квітня встановила наявність гострого гепатиту або запального процесу в печінці у дитини. Патологія має невідоме науці походження. 25 квітня від Міністерства охорони здоров’я надійшла заява про те, що дитині не робилася пересадка печінки.

Про це повідомляє The Guardian.

У свою чергу 26 квітня Канадське агентство повідомило, що серед маленьких дітей також поширювався гострий гепатит, походження якого не було встановлено.

Загалом у різних країнах було зафіксовано вже 190 випадків зараження дітей. 140 випадків підтверджено на території Європи, 110 з яких лише у Великій Британії. Досить багато дітей захворіло в Ізраїлі та США. Після обстеження маленьких пацієнтів з’ясувалося, що 17 дітям необхідно негайно проводити пересадку печінки.

Якийсь час тому ВООЗ зробила заяву, що через спалах померла одна дитина. У свою чергу Агентство охорони здоров’я ООН розповіло про те, що всі випадки фіксувалися у дітей віком від 1 місяця до 16 років. Гепатит, як правило, розвивається в результаті попадання в організм декількох заразних вірусів гепатиту, але в жодному з випадків не було встановлено їх наявність. Основними симптомами захворювання стали діарея, сильні болі в животі та жовтяниця.

У Великій Британії фахівці припускають, що гострий гепатит міг стати наслідком відсутності контакту з аденовірусом, який стає причиною застуди та розладу шлунка. Під час пандемії коронавірусу серед дітей спостерігався дуже тяжкий перебіг захворювань. У країні було перевірено 53 дитини. У 40 із них встановили ознаки аденовірусної інфекції.

Гепатит – це запальний процес у печінці, який може спровокувати виникнення багатьох проблем зі здоров’ям. Найбільш важкими вважаються онкологія та печінкова недостатність. Печінка грає неймовірно важливу роль, адже саме цей організм відповідає за виведення токсинів з крові, бере активну участь в обміні речовин та контролює згортання крові.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.