У США знайшли зуб акули віком понад 2,5 млн років

У США знайшли зуб акули віком понад 2,5 млн років

Зуб мегалодона / фото: Daily Mail

9-річна Моллі Семпсон отримала неймовірний “різдвяний подарунок”, коли натрапила на великий зуб мегалодона, прочісуючи пляж у пошуках скам’янілостей. Артефакт, більший за її руку, колись належав майже 16-метровому мегалодону, який жив понад 2,6 мільйона років тому.

Про це повідомляє Daily Mail.

Брюс Семпсон, батько дівчинки, поділився кількома фотографіями, на яких Моллі тримає свою знахідку, сяючи посмішкою від вуха до вуха.

Алісія Семпсон, мати дівчинки, розповіла, що коли її дочка пішла того ранку разом з батьком та старшою сестрою Наталі, вона сказала: “Я збираюся шукати Мег”.

“Мій чоловік шукав їх все своє життя! Ми завжди жили поруч із затокою, тому всі наші діти займаються цим змалечку”, — додала Алісія в інтерв’ю.

За словами батьків, це вже шостий зуб мегалодона, який знайшла Моллі, і він є найбільшим серед знайдених. Загалом, Моллі знайшла вже понад 400 зубів різних типів.

Майже 13-сантиментровий зуб доставили до Морського музею Калверта, який підтвердив ідентичність скам’янілості. За повідомленням музею, Моллі віддала зуб до їхнього палеонтологічного відділу, але зможе милуватися знахідкою у будь-який час.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.